PnWtŚrCzPtSoNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

21 lipca 2016 14:44

Daniela i Andrzeja - wszystkiego dobrego

Szanowni Państwo, nasze Teatry cały czas grają, każdego dnia, w weekendy także gramy popołudniówki. 30, 31, lipca i 2, 3 sierpnia zagramy pierwsze spektakle CHAMLETa na scenie Och-Cafe -Teatru. Oto list od autorów tekstu do tego przedstawienia.

Monolog „Chamlet" to rodzaj hołdu złożonego mojemu przyjacielowi Michałowi Zielińskiemu. To hołd dla jego talentu parodystycznego, w którym naszym zdaniem, Michał nie ma równych sobie w Polsce. Wielu z Was przekonało się o tym oglądając program Szymon Majewski Show, gdzie Michał wcielał się w postać Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego czy Bronisława Komorowskiego. Wszyscy pamiętają jego słynne "Kiedy pytają mnie" zakończone charakterystycznym kiwnięciem. Przez wiele lat uważałem, że Michał powinien mieć swój osobisty komediowy monolog. Dlatego wspólnie z Marcinem Sońtą, Łukaszem Sychowiczem napisaliśmy coś dla Michała o... Michale. O darze i męce bycia śmiesznym, o poszukiwaniu siebie w sobie i byciu MSZ, czyli Michałem Scenką Zielińskim. Zapraszamy na godzinę z Michałem! Jedynym i niepowtarzalnym! Szymon Majewski, Łukasz Sychowicz, Marcin Sońta


Jednocześnie trwa remont fasady i wejścia do Teatru Polonia, które urągało wszelkim zasadom bezpieczeństwa i estetyki. Mimo że wniosek o pomoc w sprawie tego remontu, nie został przyjęty, a raczej spotkaliśmy się z odmową, musieliśmy te prace wykonać, wydajemy na ten konieczny remont nasze fundacyjne oszczędności.

Pracujemy, gramy, jesteśmy, cieszymy się teatralnym latem. Nie ma w tym roku spektakli ani na Placu Konstytucji ani na ul.Grójeckiej, bo i ta prośba spotkała się z odmową. No trudno, mamy tylko nadzieję że Warszawiacy za nami trochę tęsknią i zal im że nie ma nas jak co dzień, od 9 lat w wakacje ze spektaklami dla wszystkich i za darmo. Kłaniamy się.

poprzedni |

plkat_Chamlet

plkat_Chamletremont_3

remont_3