Nasze rewolucje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nasze rewolucje

Postprzez Rudi N, 06.03.2005 00:46

La Divina,
Doskonale Pania rozumie,albo pewnie mi sie tak tylko wydaje,z ta rewolucja zyciowa w zwiazku z teatrem.Sama jestem na najlepszej dordzy,zeby wywrocic moje zycie do gory nogami.I tak sie pewnie stanie,bo jakos innej opcji nie widze.Mam pomysl,srodkow finansowych jak na lekarstwo,ale wierze,ze to bedzie cos.A to podobno podstawa kazdego przedsiewziecia-wierzyc,ze sie odniesie sukcesu.Rodzinka mi kibicuje ,znajomi tez-bo twierdza,ze jak ja sie za cos zabieram to na pewno wypali i bedzie bomba.
Mysle, ze Pani,jak nikt inny, na pewno wie o czym mowie i skads to zna;)
La Divina-ja wierze,ze Pani sie ze wszystkim uda i bedzie teatr nad teatry.I trzymam mocno kciuki,bo te wszystkie korowody moga czlowieka wykonczyc.A gdyby jakis prawnik przypadkiem cos sknocil,to prosze dac znac.Sprobujemy sie z tym jakos uporac ;)))
Ogromnie sie ucieszylam,kiedy napisala Pani o Annie Prucnal.Tak sie sklada,ze moja siostra swego czasu spedzila letnie wakacje w pieknym starym mlynie we Francji.Pani Ania rowniez tam byla i nawet wystepowala w tym mlynie.Moj siostra po powrocie opowiadala nam mnostwo interesujacych rzeczy o p.Ani i przywiozla nam nawet drobne upominki od niej.A my siedzielismy z szeroko rozdziawionymi buziami i sluchalismy jak urzeczeni.Teraz juz wiem,ze musze leciec szybko do ksiegarni po ta ksiazke.Dziekuje za ten wpis :)))
A co do lekcji stepowania-to tak sie zaczelam zastanawiac,czy takie lekcje w rzeczywistosci naprawde ucza ludzi odwagi.Mutt?Corragio???...Ja sama chodze na taniec irlandzki i taniec nowoczesny.Ale to nie z potrzeby zdobycia odwagi.Tancze,bo lubie,nie ja to kocham :))) Irlandzki-bo mam bzika na punkcie Irlandii i ta muzyka powoduje we mnie cos niesamowitego,jakby mogla gory przenosic.A na nowoczesny-bo lubie i mam kolezanke,ktora ze mna lata.Bede musiala koniecznie pojechac do Lodzi na premiere,to moze sie sama przekonam,co sie kryje za tymi lekcjami.
La Divina-sciskam cieplutko i przesylam pozytywna energie,bo na pewno bedzie potrzebna :))))

Cari saluti,
Rudi.

ps.Marysia do nas zawitala-to bylo bardzo milutkie :)))Ma Pani fantastyczna corke
ps2.Zalaczam dla Pani obraz p.Siudmaka o nazwie "Energia bawiaca sie"
Avatar użytkownika
Rudi
 
Posty: 1271
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 09:40
Lokalizacja: Śródziemie

Powrót do Korespondencja